Dlaczego strony WWW dla biur nieruchomości są konieczne do zwiększania sprzedaży

Serwis 13 maja 2021

Kiedy chcesz zaistnieć w Internecie, to strony WWW dla biur nieruchomości są odpowiedzią na Twoje potrzeby. Bez własnej witryny nie dotrzesz z ofertą do potencjalnych Klientów, a także nie zbudujesz pozytywnego wizerunku własnej marki. Zostań z nami i dowiedz się jakie korzyści otrzymasz, wybierając usługę ASARI WWW.

Strony WWW dla biur nieruchomości, które dopasują się do Twoich potrzeb

szablon strony internetowej dla biura nieruchomości

Nie jesteś informatykiem? To oczywiste, więc samemu nie zbudujesz strony WWW dla biura nieruchomości. Możesz wynająć profesjonalną firmę, ale będzie to kosztowne. No i taka witryna nie będzie miała funkcji dla branży nieruchomości, które otrzymujesz w usłudze w ASARI WWW. O nich dowiesz się później, ale teraz skupmy się łatwości obsługi naszego rozwiązania. Szablony WWW dla biur nieruchomości są praktycznie gotowe – wystarczy, że uzupełnisz je o logo swojej firmy i dobierzesz kolory, które uznasz za atrakcyjne. Potem następuje automatyczny eksport ogłoszeń i już możesz rozpocząć sprzedaż.

Dodatkowo nasze strony WWW dla biur nieruchomości są responsywne. Oznacza to, że niezależnie do tego, z jakiego urządzenia Klient korzysta, to zawsze wyświetli Twoją witrynę w poprawny sposób. Przecież obecnie ruch ze smartfonów, czy tabletów niekiedy przewyższa ten z komputerów, dlatego warto wybrać tak wszechstronne rozwiązanie. Dzięki temu dotrzesz do każdego użytkownika tak samo i pokażesz mu swoją ofertę, gdziekolwiek jest. 

System CRM dla nieruchomości zintegrowany ze stroną – maksymalna wygoda

Nasza usługa zapewnia wsparcie w postaci Kreatora Ofert. Dzięki temu strony WWW dla biur nieruchomości wsparte takim rozwiązaniem będą prawdziwym narzędziem sprzedażowym. Ta funkcja pozwoli tworzyć własne szablony ofert dla każdej grupy nieruchomości, które Twoja baza danych CRM zawiera. Sprawia to, że wybierzesz informacje, jakie mają być wyświetlane na stronie. Dodasz także stemple promocyjne wideo, zdjęcia, a nawet wirtualny spacer.

Strony WWW dla biur nieruchomości od ASARI wyposażone są również w możliwość tworzenia własnej wyszukiwarki ofert. Wtedy system dla biur nieruchomości dostarczy danych do tak zbudowanego narzędzia, a Klient łatwo znajdzie, to czego potrzebuje. Ty zdecydujesz jakie opcje szukania mają być dla nich dostępne. Dostosujesz okno wyszukiwania do rodzaju budynków, które proponujesz i ułatwisz odwiedzającym zapoznanie się z całą ofertą.

Automatyczny eksport ofert – to dzieje się samo!

Mając nasz system dla biur nieruchomości i stronę w ASARI WWW masz zapewnioną integrację danych między tymi usługami. Określa się to jako automatyczny eksport ofert, który spowoduje, że stworzysz własny portal ogłoszeniowy. Oszczędza to czas i uskutecznia działanie strony WWW dla biura nieruchomości. W naszej usłudze udostępniamy także funkcjonalne formularze kontaktowe. Dzięki nim będziesz zbierać leady sprzedażowe i budować bazę informacji o potencjalnych Klientach.